Wojciech Bąk

Wojciech Bąk

Wspólnik, Radca prawny

Wojciech Bąk

Wojciech Bąk

Wspólnik i radca prawny (wpisany na listę radców prawnych w 2003 r.), członek OIRP w Warszawie od 1999 roku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w działach prawnych kilku polskich spółek kapitałowych z branży budowlanej, inwestycyjnej i sportowej. Przez wiele lat pełnił również funkcję dyrektora działu prawnego jednej z największych polskich firm szkoleniowych i IT. Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Bąka w latach 2005 – 2013 doradzała polskim firmom z branży IT i szkoleniowej przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE w ramach POKL i POIG o łącznej wartości ponad 245 mln zł.

Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności: prawie handlowym, cywilnym i podatkowym, doradztwie w zakresie procesu inwestycyjnego (kapitałowego i rzeczowego /nieruchomości) oraz prowadzeniu postępowań sądowych.

Włada językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.

Mob.:  +48 607 660 653
E-mail:  wojciech.bak@bid.com.pl

Marta Dębiak-Bartosewicz

Marta Dębiak-Bartosewicz

Wspólnik, Radca prawny i mediator

Marta Dębiak-Bartosewicz

Marta Dębiak-Bartosewicz

MARTA DĘBIAK-BARTOSEWICZ – wspólnik, radca prawny i mediator, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Polskiego Centrum Mediacji. Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej; stypendystka na Radboud Universiteit Nijmegen w Holandii.

Jestem radcą prawnym z 10-letnim doświadczeniem, a od roku mediatorem sądowym. Na co dzień wspieram ludzi biznesu – pracuję m.in. z przedsiębiorcami z branży IT, edukacyjnej czy z obszaru nieruchomości. Specjalizuję się także w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych.

Opracowałam i negocjowałam dziesiątki umów wdrożeniowych, szkoleniowych czy najmu powierzchni komercyjnych. Z sukcesem reprezentowałam klientów w skomplikowanych sporach sądowych i administracyjnych. Moim celem jest zapewnienie nie tylko profesjonalnej obsługi prawnej, ale również wsparcia biznesowego popartego wieloletnim doświadczeniem.

Prywatnie jestem żoną, mamą i kociarą : ) Zapraszam do kontaktu:  https://www.linkedin.com/in/marta-dębiak-bartosewicz-5a8010130/

Posługuję się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.

Mob.:  +48 668 151 841
E-mail:  marta.debiak@bid.com.pl

Anna Szemplińska

Anna Szemplińska

Adwokat

Anna Szemplińska

Anna Szemplińska

Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w dużych międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie, The City of London oraz w dziale prawnym spółki akcyjnej z branży budowlanej notowanej na GPW w Warszawie. Z Kancelarią związana od 2012 roku. Specjalizuje się w szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, jak również klientów indywidualnych, w tym w zakresie prawa zobowiązań, umów IT, doradztwie przy projektach współfinansowanych ze środków UE, postępowaniach egzekucyjnych, jak również prawie rolnym. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw zarówno przed sądami powszechnymi, jak i administracyjnymi.

Włada językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.

Mariusz Zajkiewicz

Mariusz Zajkiewicz

Prawnik, inspektor ochrony danych

Mariusz Zajkiewicz

Mariusz Zajkiewicz

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń oraz webinariów z zakresu ochrony danych osobowych. Członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych SABI. Specjalista w zakresie transgranicznego przetwarzania danych, kodeksów postępowania, przepisów dotyczących prawa pracy oraz prawa cywilnego w zakresie danych osobowych i cyberbezpieczeństwa.

Audytor wewnętrzny wg. norm ISO/IEC 9001, 14001, 27001:2017 oraz Audytor wiodący wg. normy ISO/IEC 14001.

Związany z branżą bezpieczeństwa od 2002 r. Od 2006 Pełnomocnik ds. Zarządzania Systemami wg Normy ISO/IEC a od 2009 r. pełniący obowiązki ABI, po zmianach przepisów w 2018 r. pełni obowiązki Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Aleksandra Ostrowska

Aleksandra Ostrowska

Radca prawny

Aleksandra Ostrowska

Aleksandra Ostrowska

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, od 2014 roku wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie

Radca prawny z 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki umów między przedsiębiorcami. Wspieram zarówno liderów biznesu jak i pracowników na różnych szczeblach w codziennym podejmowaniu decyzji, w wielu aspektach prowadzenia działalności.

Od 2011 roku zajmuję się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych m.in. z branży budowlanej, farmaceutycznej, wyrobów medycznych, motoryzacyjnej oraz z branży IT.

Płynnie posługuję się językiem angielskim w mowie i piśmie, w tym angielskim prawniczym.

Kontakt

Bąk i Dębiak
Kancelaria Radców Prawnych s.c.
ul. Chłodna 64, II piętro
00-872 Warszawa Wola

e-mail: biuro@bid.com.pl
kom.: +48 607 660 653
kom.: +48 668 151 841
tel.: 22 460 99 84