W ramach Bąk i Dębiak Kancelaria Radców Prawnych s.c. od 10 lat świadczymy profesjonalne usługi doradztwa prawnego.

Zespół Kancelarii tworzą wspólnicy: r.pr. Marta Dębiak – Bartosewicz i r.pr. Wojciech Bąk oraz doświadczeni adwokaci, radcowie prawni, aplikanci czy specjaliści z zakresu ochrony danych osobowych. Świadczymy pomoc prawną dla przedsiębiorców zapewniając im pełny zakres obsługi korporacyjnej o najwyższym standardzie.

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych z branży IT, jak również w obsłudze prawnej projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Doradzamy naszym klientom w zakresie prawa zobowiązań, prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii. Prowadzimy również doradztwo w zakresie prawa administracyjnego, podatkowego oraz obsługi procesów inwestycyjnych. Reprezentujemy naszych klientów w trakcie negocjacji biznesowych oraz w sporach sądowych. Dotychczas zaufały nam m.in. duże podmioty z branży IT, z sektora edukacyjnego czy też znane organizacje pozarządowe.

Oferujemy atrakcyjne modele rozliczeniowe dostosowane do zakresu oraz charakteru udzielanej pomocy prawnej.

Jesteśmy elastyczni. Z nami możesz spotkać się w naszym biurze przy ul. Chłodnej 64 w Warszawie (mapa). Możemy także umówić się na spotkanie w miejscu zaproponowanym przez Ciebie lub on-line (skype, teams, zoom).

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Nasz zespół

Kontakt

Bąk i Dębiak
Kancelaria Radców Prawnych s.c.
ul. Chłodna 64, II piętro
00-872 Warszawa Wola

e-mail: biuro@bid.com.pl
kom.: +48 607 660 653
kom.: +48 668 151 841
tel.: 22 460 99 84