Każdy etap procesu inwestycyjnego jest obwarowany prawem, czy to w formie zapisów w umowach, czy paragrafów ustaw. Również sprawy związane z najmem, sprzedażą i zakupem nieruchomości są regulowane w ten sposób.

Pomagamy naszym klientom przeprowadzać procesy inwestycyjne od strony prawnej, proponujemy rozwiązania i reprezentujemy ich w sprawach związanych z prawem nieruchomości.

 

Komu pomagamy?

Doradzamy klientom biznesowym z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagając ich naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa w procesach inwestycyjnych.

Oferujemy również obsługę prawną dla klientów indywidualnych.

 

Jak pomagamy?

Dla naszych klientów prowadzimy pełną obsługę prawną procesu inwestycyjnego od startu po jego finalizację, doradzamy w regulacji stanu prawnego nieruchomości.

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym obejmującym najem powierzchni biurowych i zakup nieruchomości, również w trybie tzw. ustawy deweloperskiej.

Bierzemy udział w negocjacjach treści umów i dokumentów skutecznie reprezentując interesy naszych Klientów.

Umowy

Sporządzamy, opiniujemy i negocjujemy umowy: przedwstępne, kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Weryfikujemy i proponujemy nowe zapisy umów tak, by zapewnić bezpieczeństwo i optymalne warunki. Przygotowujemy i analizujemy umowy dla właścicieli nieruchomości, deweloperów, inwestorów, a także osób fizycznych.

Kupno i sprzedaż nieruchomości

Doradzamy i pomagamy od strony prawnej w procesie kupna i sprzedaż nieruchomości krajowych. Przeprowadzamy analizę stanu prawnego, przygotowujemy i negocjujemy zapisy umów zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Prawo budowlane

Towarzyszymy naszym klientom podczas całego procesu inwestycyjnego. Przygotowujemy i negocjujemy umowy z wykonawcami, podwykonawcami. Reprezentujemy klientów przed urzędami i w sądzie, pomagamy w rozwiązywaniu sporów.

Negocjowanie umów najmu powierzchni biurowych

Pomagamy wynegocjować korzystne warunki wynajmu biura. Doradzamy i pracujemy nad zapisami umów najmu. Bierzemy udział w negocjacjach i wspieramy w rozwiązywaniu sporów. Reprezentujemy wynajmujących i najemców lokali komercyjnych.

Pomoc w sporach z najemcami

Doradzamy i pomagamy rozwiązywać spory z najemcami. Przygotowujemy wezwania, prowadzimy sprawy związane z najmem (niewywiązywanie się z warunków umowy, wypowiedzenia i odstępowanie od umów). Reprezentujemy naszych klientów w sądzie.

 

O Kancelarii

Od wielu lat wspieramy wiedzą z zakresu prawa inwestycyjnego, nieruchomości i budowlanego. Mamy doświadczenie w negocjacjach i współpracy z klientami biznesowymi.

Na bieżąco aktualizujemy wiedzę z tej dziedziny prawa i proponujemy sprawdzone rozwiązania.

Współpracujemy z geodetami, rzeczoznawcami, komornikami.

 


 

Inne specjalności: