Co oferujemy

  • rozwój merytoryczny i naukę praktycznych aspektów stosowania prawa
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych prawników
  • możliwość nauczenia się podstaw pisania pism procesowych
  • przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą pogłębianiu wiedzy i umiejętności
  • ciekawe, dynamiczne środowisko pracy

Zakres obowiązków

  • przygotowanie pełnomocnictw, umów oraz pism procesowych
  • wyszukiwanie danych i informacji
  • opracowywanie projektów opinii prawnych
  • kontakt z sądami oraz organami administracji
  • kontakt z klientami kancelarii

Wymagania

  • studenci 4 i 5 roku prawa, którzy są komunikatywni, dokładni, ambitni, chętni do nauki oraz zaangażowani w wykonywaną pracę
  • znajomość szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz handlowego (doświadczenie w przygotowywaniu umów cywilnoprawnych oraz pism procesowych będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Wszelkie dokumenty dotyczące rekrutacji prosimy o przesyłanie na adres: biuro@bid.com.pl.

Jednocześnie prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych oświadczenia RODO.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Bąk i Dębiak
Kancelaria Radców Prawnych s.c.
ul. Chłodna 64, II piętro
00-872 Warszawa Wola

e-mail: biuro@bid.com.pl
kom.: +48 607 660 653
kom.: +48 668 151 841
tel.: 22 460 99 84