MARTA DĘBIAK-BARTOSEWICZ – wspólnik, radca prawny i mediator, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Polskiego Centrum Mediacji. Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej; stypendystka na Radboud Universiteit Nijmegen w Holandii.

Jestem radcą prawnym z 10-letnim doświadczeniem, a od roku mediatorem sądowym. Na co dzień wspieram ludzi biznesu – pracuję m.in. z przedsiębiorcami z branży IT, edukacyjnej czy z obszaru nieruchomości. Specjalizuję się także w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych.

Opracowałam i negocjowałam dziesiątki umów wdrożeniowych, szkoleniowych czy najmu powierzchni komercyjnych. Z sukcesem reprezentowałam klientów w skomplikowanych sporach sądowych i administracyjnych. Moim celem jest zapewnienie nie tylko profesjonalnej obsługi prawnej, ale również wsparcia biznesowego popartego wieloletnim doświadczeniem.

Prywatnie jestem żoną, mamą i kociarą : ) Zapraszam do kontaktu:  https://www.linkedin.com/in/marta-dębiak-bartosewicz-5a8010130/

Posługuję się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.

Kontakt

Bąk i Dębiak
Kancelaria Radców Prawnych s.c.
ul. Chłodna 64, II piętro
00-872 Warszawa Wola

e-mail: biuro@bid.com.pl
kom.: +48 607 660 653
kom.: +48 668 151 841
tel.: 22 460 99 84