O kancelarii

Bąk i Dębiak Kancelaria Radców Prawnych s.c. to nowy podmiot na mapie kancelarii prawnych działających w Warszawie. Kancelaria powstała w styczniu 2014 roku w wyniku połączenia sił przez dwóch radców prawnych – Wojciecha Bąka oraz Marty Dębiak.

Do współpracy zaprosiliśmy ambitnych prawników z różnorodnym doświadczeniem zawodowym, którzy wykonują powierzone im zadania z pasją i zaangażowaniem, często nieszablonowo, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę prawną naszym klientom.

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym obsłudze prawnej projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach POKL i POIG. Doradzamy naszym klientom w zakresie prawa zobowiązań, prawa zamówień publicznych, prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii. Prowadzimy również doradztwo w zakresie prawa administracyjnego, podatkowego oraz obsługi procesów inwestycyjnych.

Wszystkie powierzone nam sprawy traktujemy z należytym szacunkiem poważnie i zajmujemy się nimi profesjonalnie. Staramy się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się ucząc się nowych rzeczy, również w zakresie umiejętności praktycznych.

Oferujemy atrakcyjne modele rozliczeniowe dostosowane do zakresu oraz charakteru udzielanej pomocy prawnej.

Jesteśmy elastyczni. Z nami możesz spotkać się w naszym biurze przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie (mapa). Możemy także umówić się na spotkanie w miejscu zaproponowanym przez Ciebie w Warszawie lub jej okolicach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii. Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na każdego maila.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa naszych klientów posiadamy polisę OC, w ramach której łączna suma ubezpieczenia wspólników Kancelarii wynosi aż 3 000 000 zł.

Zespół Kancelarii